Od 1. do 5. oktobra 2014 poteka tretji prijavni rok.

Podatki o še prostih vpisnih mestih bodo 1. oktobra objavljeni na spletnem portalu eVŠ, na spletnih straneh visokošolskih prijavno-informacijskih služb (www.uni-lj.si, www.um.si/vpiswww.upr.si ali www.ung.si) in spletnih straneh posameznih visokošolskih zavodov.

" /> Od 1. do 5. oktobra 2014 poteka tretji prijavni rok.

"> Od 1. do 5. oktobra 2014 poteka tretji prijavni rok.

" /> Tretji prijavni rok za vpis na univerzitetni dodiplomski študijski program Javna uprava – Fakulteta za državne in evropske študije Nove univerze